Emocinio kvapo kūrimo sesija

Kvapas kaip niekas kitas geba giliai įsiskverbti ir daug apie mus papasakoti. Kiekvienas kvapas atmintyje susiejamas su emocija, prisiminimu, su istorija. Vos jį užuodus, istorija atgyja...Susikurti sau patinkantį (emocinį) kvapą – tai lyg nusikelti į pačius maloniausius patyrimus.
KAIP TAI VYKSTA?
Uostysime kvapus, iširinksime labiausiai patikusius, iš kurių SUDARYSIME KVAPO KOMPOZICIJĄ. Kvapo kūrimui naudosime natūralius sertifikuotus eterinius aliejus ir bazinį aliejų.UŽRAŠYSIME SUSIKURTOJO KVAPO FORMULĘ, kuri taps Jūsų nuosavybe.
SUDARYSIME PSICHOLOGINĮ KVAPO PORTRETĄ:
- įvardinsime savybes, būdingus elgsenos modelius, polinkius, talentus, kuriuos kvapas atspindi. Susikurtasis mėgstamas kvapas galės tapti iŠSKIRTINIAIS JŪSŲ KVEPALAIS, aromatu, kuris palaiko sunkiu momentu, nuramina, pakelia nuotaiką, suteikia energijos, balansuoja emocijas. Tai subtilus, veiksmingas ir labai malonus savęs pažinimo ir stiprinimo būdas.
Užsiėmimą veda Regina Jasukaitienė, kūno - judesio terapeutė, kvapų terapijos praktikė.

TRUKMĖ - 2 val.

KAINA - ASMENINĖS SESIJOS - nuo 50 € (į kainą įskaičiuotos visos priemonės ir 5 ml. kvapo kompozicija, asmeninio kvapo formulė).

UŽSIĖMIMAS GRUPEI
Tai gali būti Jūsų šventės - gimtadienio, mergvakario, tuoktuvių, krikštynų, darbo kolektyvo, moterų rato ar kt. susibūrimo programa. Kaina vienam dalyviui nuo 25 €. Susisiekite, drauge sukursime Jūsų pageidaujamą programą.

DOVANA - jei norite padovanoti originalią dovaną - galite įsigyti dovanų kuponą.

Asmeninė kvapų terapijos sesija

Kvapą galima pavadinti mūsų emocijų halograma. Kažkada buvusių emocijų, kurios išliko atmintyje ir yra lyg sukabintos su emocija sukėlusiu įvykiu, aplinka, įspūdžiu. Manoma, kad kvapai saugomi ilgalaikėje žmogaus atmintyje. Tai štai kodėl uosdami kvapą trūks plyš norime prisiminti, ką man kvapas primeną. Jei tuo metu buvo patirta maloni emocija, kvapas patinka, norisi jį uosti.

 

Kvapai, kuriuos renkamės, kalba apie mus, jie atspindi mūsų  asmenybę, įprastus elgesio būdus, pomėgius bei talentus. Kvapas gali papasakoti apie giliai slypinčius vidinius išgyvenimus, neišspręstas, besikartojančias situacijas, įtikėtus mitus. Atveria geresniam savęs pažinimui, išlaisvina kūrybiškumą, suteikia džiaugsmo ir įvairovės gyvenime.

2 val. sesijos kaina 50 eur

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now