top of page
judesio_terapija2.png

Kūno - judesio terapija

Kūno – judesio terapija kviečia į save pažvelgti iš vidaus ir susitikti su tikruoju savimi. Pagarba žmogui, jo unikalumui ir vientisumui grįstas metodas ugdo gebėjimą įsiklausyti į kūną ir save suvokti plačiau ir giliau, nei įprastai tik protu. Pilniau atverdami pojūčių bei jutimų kanalus - lytėjimą, regą, klausą, uoslę, judėjimą, susigrąžiname gyvybinės energijos galią.

 

Gyvenimo patirtys nusėda kūne, suformuoja laikyseną, eiseną, požiūrį į pasaulį ir save. Tai gali reikštis kaip įtampos, skausmai, staiga kylančios emocijos,  reakcijos ar  nepaaiškinamos būsenos. Per kūno – judesio terapijos sesijas, naudojant prisilietimą, kvėpavimą, judesį, balsą, ar vaizdinius, galime susisiekti su giliai užspaustomis emocijomis, surasti atsakymus į rūpimus klausimus. Atidus ir priimantis žvilgsnis į save leidžia surasti vidinę atramą bei stiprybę, didina savo vertę ir pasitikėjimą. Išsisklaidžius įtampoms, atsiranda daugiau fizinės ir emocinės laisvės, drąsos, džiugesio ir jėgos gyventi gyvenimą tokį, kokio norite dabar.

 

Kūno – judesio terapijoje dirbama pagal Londono Integruotos kūno - judesio terapijos instituto (IBMT) metodiką (http://ibmt.co.uk), kuri remiasi Autentiško judesio, Body-Mind Centering®, Embriologijos, Kūdikių vystymosi judesių ir Somatinės psichologijos disciplinomis.

_L4A7614-Edit.jpg

Terapija gali padėti, jei:

 

- Jaučiate fizinį  ar emocinį skausmą;

- Sunku atpažinti ir išreikšti emocijas;

- Pavargote nuo nuolatinio bėgimo, norite ramiau reaguoti į stresą;

- Siekiate atrasti natūralų veiklos ir poilsio ritmą.

Sesijos vyksta:

- Individualiai

- Saugioje, palaikančioje aplinkoje;

- Sesijų trukmė 1 val., individualiu atveju galime sutarti kitaip;

Registracija 30 min. nuotoliniam nemokamam pokalbiui

Pirmo kontakto metu aptariame Jūsų situaciją, ko tikitės, taikomus metodus, kiek truks terapija, susitikimų dažnumą ir drauge priimame sprendimą dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Ačiū, greitai susieksiu!

bottom of page