Kūno - judesio terapija

Šie susitikimai skirti Tau,  jeigu:
- Patiri fizinį ar emocinį skausmą, ypač somatinio pobūdžio
- Jauti nerimą, baimę, paniką
- Sunku atpažinti ir išreikšti emocijas
- Pavargai nuo nuolatinio bėgimo ir nori sulėtėti, nurimti 
- Sieki geriau save suprasti ir pažinti kaip įkūnytą asmenybę
- Esi pasirengusi,-ęs keistis ar pokytis jau vyksta. 
Kūno - judesio terapija dar yra vadinama somatine terapija, kurioje dėmesys skiriamas  harmoningo santykio tarp kūno, proto ir emocijų atradimui. Terapija pagrįsta kūno išmintimi, kuri savyje talpina visas mūsų patirtis ir prisiminimus. Kūnas, eisena, laikysena atspindi mūsų esmę, vidinį pasaulį ir santykį su išore. Įgimti ar išmokti judėjimo ar elgsenos būdai gali papasakoti istorijas nuo pat gyvybės užsimezgimo pradžios. Švelnus, įdėmus įsiklausymas, pagarba kūnui skatina aktyvizuoti natūralią žmogaus organizmo savigydą, o terapeutas pripažįsta ir palaiko kliento patyrimus, sukurdamas ir palaikydamas saugią erdvę ir pasitikėjimą. 
Kūno-judesio terapija moko pajausti, išgirsti, suprasti, priimti ir mylėti savo kūną tokį, koks jis yra. Kiekvieno žmogaus viduje slypi jam reikalingi atsakymai. Tereikia išmokti juos išgirsti, suvokti ir jais sekti.

1 val. individualios sesijos kaina 25 eur

1,5 val. individualios sesijos kaina 35eur

Terapinis masažas (bodywork)

Terapinis masažas - tai panašu į masažą, tik šiuo atveju terapeutas ir klientas sąveikauja, abu yra dėmesingi. Natūraliai kylantis judesys, verbalizavimas, emocija, tyla - tai, kas iškyla sesijos metu, priimama ir palaikoma be vertinimo ar ketinimo pataisyti. 
Jautrūs, saugūs prisilietimai rankomis leidžia atsipalaiduoti raumenų įtampai,  kuri gali būti fizinio ar emocinio skausmo priežastis. Šis iš pažiūros paprastas, tačiau gilus ir veiksmingas metodas įgalina vidines transformacijas, kurios įtakoja pasikeitimus ir išoriniame gyvenime. Jis rodo kelią į begalines žmogaus organizmo galimybes, į pasirinkimą gyventi džiaugsmingai, pilna savo jėga.

Terapinis masažas gali padėti: 

- Geriau jausti savo kūną

- Sulėtinti trempą ir nurimti

- Giliai atsipalaiduoti, pailsėti

- Jei jauti nerimą, baimę, paniką

- Patiriant įtampas ir skausmus, ypač somatinio pobūdžio.

 

1 val. kaina 25 eur

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now