top of page
kvapu terapija.png

Kvapų ir spalvų terapija

"Kvapai atskleidžia žodžiais neapibūdinamus mūsų jausmus ir būsenas. Ir tai yra tikriau už žodžius, nes jais, kitaip nei žodžiais, neįmanoma manipuliuoti",- rašė Kathleen Tessaro knygoje „Kvepalų kolekcininkė“. Tą patį galime pasakyti apie spalvas.

Kvapai ir spalvos, kuriuos renkamės, kalba apie mus, jie atspindi emocijas bei būsenas, elgesio būdus bei įsitikinimus. ir kaip niekas kitas tiksliai atspindi pomėgius bei įgimtus talentus. Jos gali papasakoti apie giliai slypinčius vidinius išgyvenimus, neišspręstas, besikartojančias situacijas, įtikėtus mitus. Tai pamatę, galime rinktis, ką norime keisti, ką sustiprinti, o ko būtų geriau visai atsisakyti.

Kvapų ir spalvų psichologinių archetipų modulius integruojant į kitų terapijų metodikas, galime pamatyti platesnį savo paveikslą, praplėsti savęs ir pasaulio suvokimą.

kvapas.jpg

Terapija gali padėti:

- Atsiverti geresniam savęs pažinimui;

- Suprasti savo elgesio priežastis;

- Išlaisvini kūrybiškumą;

- Suteikti daugiau džiaugsmo ir įvairovės gyvenime.

Kaip tai vyksta?

Asmeninės sesijos trukmė  - 2,5 - 3 val.

Registracija 30 min. nuotoliniam nemokamam pokalbiui

Pirmo kontakto metu aptariame Jūsų situaciją, ko tikitės, taikomus metodus, kiek truks terapija, susitikimų dažnumą ir drauge priimame sprendimą dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Ačiū, greitai susieksiu!

bottom of page