top of page
mitybos praktika.png

Mitybos optimizavimas

Maistas, tai, ką dedame į burną, tampa mūsų dalimi ir įtakoja fizinę bei emocinę savijautą, ligas, gyvenimo trukmę, energijos lygį ir kokybę. Šiuolaikiniame maiste nebėra tiek vitaminų, mineralų, kiek jų buvo prieš keliasdešimt metų, ir jų koncentracija nuolat mažėja. Su maistu nebegauname būtinų kasdienėms funkcijoms atlikti maistinių medžiagų, o jei sportuojame, patiriame didelius krūvius bei stresą, dirbame ar gyvename užterštoje aplinkoje, maistinių medžiagų poreikis dar didesnis. Antsvoris, diabetas, alergijos, nerimas ir panikos atakos, silpnėjanti atmintis, sunkumai mokytis, hiperaktyvumas, autoimuninės ligos – visa tai gali būti maistinių medžiagų bado pasekmė. Kaip kad Demensija, Alzhaimerio, Parkinsono ir panašios gyvenimo būdo sukeltos ligos.

Derinant terapinius metodus su mitybos optimizavimu bei papildant biologiškai aktyviomis maistinėmis medžiagomis, galima efektyviau pasiekti norimų rezultatų ir jie yra ilgalaikiai, tampa gyvenimo būdu.

5307de63c09cda96a2d12a67bcdaf2d9.jpg

Kaip tai vyksta:

Mitybos optimizavimo sesijos vyksta labai individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno unikalią situaciją. Prieš konsultaciją paprašysime atlikti keletą testų, o susitikimo metu atidžiai įsiklausysime į jūsų gyvenimo, pomėgių, patiriamų simptomų pasakojimą ir sudarysime mitybos optimizavimo ir papildomų maistinių medžiagų programą. Tai gali būti atskira programa arba derinama prie kitų terapinių metodų.
 

Registracija 30 min. nuotoliniam nemokamam pokalbiui

Pirmo kontakto metu aptariame Jūsų situaciją, ko tikitės, taikomus metodus, kiek truks terapija, susitikimų dažnumą ir drauge priimame sprendimą dėl tolimesnio bendradarbiavimo.

Ačiū, greitai susieksiu!

bottom of page